Telefon:
Pozice
recepční
Školní rok
2023/2024

V pondělí jsme si nahradili hodinku vaření se 7.B. I když se nám někdy stane, že se nedomluvíme správně, nebo něco zapomeneme, nakonec si jako kamarádi vždy pomůžeme :o)  Špagety s nivovou omáčkou, tortilly a zapečená pizza :o) 

 

 

V.T.

Během středy jsme s 8.A tvořili na EDJ. Mnoho úkolů , práce v centrech a plno nových slovíček k naučení :o) 

Poslední 2 dny soutěže "Pěšky do školy" bylo opět velmi oblíbené. Mnoho dětí, kteří nemají možnost příjit pěšky do školy, se zúčastnilo ranní výzvy. Přidaly jsme i lano, v pátek (pro dobrovolníky) chůdy. 

Splnili jsme mnoho km navíc a můžeme mít ze sebe dobrý pocit. 

Zároveň s p.uč. Švancarovou a p.uč Borčickou děkujeme některým deváťákům, kteří denně poctivě pomáhali u nářadí. 

 

 

Ve středu 6.9. měla 6.A seznamovací kurz. Nejdříve jsme se společně vydali na rafty, kdy jsme spluli řeku Svratku od mostu z Komárova až k soutoku u Olympie. Cestou jsme si na raftech zahráli hru a krásné počasí dobrovolníkům umožnilo i vykoupat se v řece. Naštěstí jen pro posádku jednoho člunu byla cesta moc dlouhá, tak jsme je společnými silami dokázali doplavit do cíle. 

V pátek 8. září jsme se společně vydali na brněnské výstaviště, kde se konal Festival vědy a techniky. Akce se nám velmi líbila, mohli jsme si vyzkoušet různé pokusy, sáhnout si na zvířata, ale i projet se v prvním roboautě v ČR.