Děti z přípravné třídy si vytvořily letní tričko. Pomocí barev na textil si pomalovaly tričko dle vlastní fantazie. Děti jsou šikulky, vznikla úžasná umělecká díla.

Ve středu 26.června jsme se vypravili autobusem do Židlochovic. Prošli jsme si celou židlochovickou oboru. Měli jsme štěstí a viděli jsme stádo muflonů. 

Ve středu 26.6. jsme se vydali prozkoumat krásy Moravského krasu. Viděli jsme propast Macochu, zahráli jsme si po cestě hry, napili jsme se pramenité vody a vše jsme zakončili v Kateřinské jeskyně. Počasí nám přálo a v lese bylo určitě příjemněji než ve škole.

     Na dnešní den byl naplánován Sportovně-branný den. V prvních dvou hodinách jsme plnili zadané úkoly týkající se branné výchovy a správného chování při mimořádných událostech. V následujícím čase jsme soutěžili ve sportovních disciplínách. Vyzkoušeli jsme si skok do dálky, běh na čas, hod do dálky, skákání přes švihadlo na daný limit. I přes velmi vysoké teploty jsme všichni všechno zvládli a těšíme se na zítřek na vyhlášení vítězů.