Základní škola Modřice se již 3. rokem zapojuje do výzvy Pěšky do školy. Věříme, že starší spolužáci to zvládnou levou zadní a připojí se k nim i rodiče a děti těch mladších! Kdo chce vědět víc, informace najde zde: 

https://peskymestem.cz/projekt/pesky-do-skoly/2022-2/

V květnu se někteří naši zaměstnanci rozhodli pro zapojení do pravidelné výzvy Do práce na kole, jejímž cílem je společně se motivovat k využití alternativních způsobů dopravy do zaměstnání. Byla to pro nás novinka, ale i tak se nám podařilo složit jeden tříčlenný tým sestávající z paní učitelky Popelkové, pana učitele Flegra a pana asistenta Rosického.

A na to, že to byl náš premiérový měsíc a počasí nebylo vždy úplně přívětivé jsme si nevedli úplně zle!

Vážení spoluobčané,

Základní škola Modřice ve spolupráci s Městem Modřice Vás srdečně zvou na

Zahradní slavnost,

která se koná ve středu 31. května v době od 15 do 18 hodin v areálu školy na Benešově ulici.

Můžete se těšit na kulturní vystoupení žáků a vyhlášení vítěze 1. ročníku soutěže Modřický moučník. Dále Vám nabídneme tvořivé aktivity, připraveny jsou  netradiční sportovní disciplíny, tombola a mnoho dalšího. K dispozici budou stánky se suvenýry a občerstvením.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Po zimě tu máme opět jaro a pomalu, ale jistě se blíží i léto a s ním sezóna dlouhých večerů, „grilovaček“ a posezení (ideálně) u bazénu. Bylo by jistě příjemné setkat se v podobném duchu ještě předtím, než se všichni rozprchnou na prázdniny, a proto Vás učitelé a žáci Základní školy Modřice srdečně zvou na 1. ročník Zahradní slavnosti, která se bude konat ve středu 31. 5. 2023 od 15 do 18 hodin v areálu základní školy na ulici Benešova.

Přihlášení k soutěži:

Vyplňte online formulář (https://docs.google.com/forms/d/1VsiOUYhx0qFyc_2rWeXA9MIm7LLlGEmQzH9kdPhiUsE) nebo napište e-mail na adresu slatinska@zsmodrice.org nebo zelezna@zsmodrice.org.

V e-mailu uveďte jména a příjmení všech pekařů a třídu. K soutěžnímu vzorku připište seznam alergenů. Prosíme o včasné přihlášení do soutěže.

Kdy a kde?

  • 13. dubna 2023 od 14 hod. do 19 hod. PREZENČNĚ v budově ZŠ na ulici Komenského
  • náhradní termín 27. dubna 2023 od 14 hod. do 16:30 tamtéž
  • kritéria zápisu

Pro koho?

Vážení přátelé,

rok 2022 se blíží ke konci a my bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň a popřát krásné prožití svátků vánočních.
Do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a vzájemného porozumění.

Mgr. Kateřina Koubková
ředitelka ZŠ Modřice